Ocitli ste sa na úrovni Space

Uplynulo vaše bezplatné skúšobné obdobie. Momentálne nemáte predplatený žiadny program.

O úrovni Space

Milý používateľ, uplynulo skúšobné obdobie jeden rok, v ktorom ste online asistenta pre prenajímateľov trh.eu mohli používať bezplatne s programom Základ. Momentálne nemáte predplatený žiadny program, s ktorým by ste mohli aj naďalej spravovať vaše nehnuteľnosti na prenájom. Preto bol váš účet preradený do úrovne Space.

Na úrovni Space môžete upravovať údaje vo vašom profile ako sú prihlasovacie a osobné údaje, adresa alebo údaje o spoločnosti. K vašim nehnuteľnostiam,  nájomným pomerom a všetkým ostatným dátam, ktoré ste vložili na portál, už nemáte prístup.

Používanie programu Základ sme nastavili až na jeden rok preto, aby ste mali možnosť prejsť si celým procesom prenájmu od vytvorenia nájomnej zmluvy cez vyúčtovanie spotrebovaných energií a služieb nájomcovi až po podanie daňového priznania. Ak sa po roku používania rozhodnete, že nechcete online asistenta pre prenajímateľov ďalej používať, vaše dáta ostanú u nás uložené ešte po dobu 12 mesiacov a vášmu účtu bude pridelená úroveň Space. Počas tohto obdobia sa k nim môžete vrátiť a používať ich naďalej tak, že si predplatíte program Plus alebo Profi. Ak sa k nim nevrátite, po uplynutí tohto obdobia ich natrvalo vymažeme.

O predplatiteľských programoch

Vypršalo vám obdobie, počas ktorého ste mohli používať trh.eu bezplatne. Teraz si môžete vybrať jeden z predplatiteľských programov Plus alebo Profi. Program Plus umožňuje využívať rozšírené služby asistenta. Môžete v ňom nahrať neobmedzený počet nehnuteľností, nájomcov a nájomných pomerov a dokumenty generovať bez vodoznakov. Program Profi ešte navyše otvára prístup k funkcii finančný prehľad, ktorý umožňuje robiť analýzy, mať prehľad o uhradených a neuhradených nájmoch, o platbách po splatnosti. Funkcia finančná závierka umožňuje zase vytvoriť podklad pre daňové priznanie. Tu nájdete porovnanie a cenník oboch programov.

V súčasnosti sa dá predplatné objednať emailom, cez telefón alebo vyplnením kontaktného formulára a následne platbou na účet. Do budúcnosti pripravujeme aj online platby cez platobnú bránu.

Predplatné

Pošlite nám vyplnený objednávkový formulár a my Vás budeme kontaktovať.

Objednávka

program PLUS

Máte otázky?
Neváhajte nás kontaktovať.

Návody, video návod a odpovede na najčastejšie otázky nájdete v našom Help centre

„Portál má všetko potrebné na jednoduché prenajímanie bytu. Jednoduché pridávanie a úprava potrebných dát a následne vytváranie dokumentov potrebných na prenájom a všetko s ním súvisiace.“

Naďa Kollová, Bratislava